Pronájem stavební techniky

Pro usnadnění některých stavebních činností vám nabízíme pronájem stavební techniky. Samozřejmostí k pronájmu všech našich strojů je i proškolená obsluha, která vyjde vstříc všem vašim požadavkům. V případě zájmu o pronájem techniky na delší dobu se řeší ceny individuálně po domluvě.

Pro více informací volejte 722 994 403

Traktor / bagr KOMATSU

Provádíme zemní a výkopové práce traktor bagrem vybaveným různými rozměry lžic, bourací kladivo.

Je připraven pro jakoukoli práci, kterou budeme provádět kdykoli a kdekoli podle vašich potřeb.

Cena: dohodou
Stanoviště: Brtnice

Pásové rypadlo KUBOTA

Pásového rypadlo KUBOTA 1,9 t, s příslušenstvím: lžíce 300, 500 mm a svahová naklápěcí 1000 mm.

Bagr jsme schopni přepravit přímo na domluvené místo dle vašeho přání.

Cena: dohodou
Stanoviště: Brtnice

MAN s vlekem

Vozidlo pro určeno přepravu sypkých a paletových materiálu.

V soupravě uvezeme 30 tun sypkého materiálu a 24 tun paletového materiálu.

Cena: dohodou
Stanoviště: Jihlava

"Bobek" Novotný 861

Smykem řízené kompaktní nakladače „BOBEK“ jsou určeny pro práce v nejrůznějších odvětvích stavebnictví a zemědělství. Pro svoje vysoké manévrovací schopnosti se tyto nakladače uplatňují při pracovně náročných úpravách terénů, přípravách terénu pro stavby, nakládání a přemísťování materiálu, provádění výkopů nebo zvedání nákladů.

Cena: dohodou
Stanoviště: Jihlava

Scania s hydraulickým jeřábem

Multifunkční vůz Scania s hydraulickým jeřábem, který je schopen unést břemeno o váze 1100 kg, do výšky 21 metrů. Vozidlo uveze náklad o hmotnosti 15 tun. Po připojení přívěsu uveze náklad o hmotnosti až 34 tun.

Díky hydraulickému jeřábu jsem schopni složit břemena kam si zákazník bude přát. Na jeřábu se dá kombinovat buď lanový způsob nebo přímo skládání jeřábem.

Lanovým způsobem jsem schopni zasouvat panely do připravených konstrukci čí usazovat přímo na místo.

Další možností je přehodit na kontejnerový způsob a hydraulickou ruku pro převoz dřeva. Či materiálu jak ve vysokých, tak nízkých kontejnerech.

Cena: dohodou

Stanoviště: Jihlava, Brtnice

Výkopový válec Bomag BMP 851

Výkopový vibrační válec na dálkové ovládání, určený pro opravdu obtížné provozní podmínky. Kapota z materiálu s vysokou odolností proti poškození zvyšuje robustnost a odolnost válce i v extrémních provozních podmínkách.
Hutnění zemin, výkopy, pokládka inženýrských sítí, hutnění zásypových materiálů, zakládání staveb – všude tam, kde je potřeba vysoká pohyblivost, řiditelnost a snadné ovládání při práci na obtížně hutnitelných půdách.

Cena: dohodou
Stanoviště: Jihlava

 

Vibrační válec NTC VVV 701/22 HE

Vedené válce NTC VVV 701/22HE jsou vhodné pro hutnění živičných povrchů i zemin. Používají se především při výstavbě chodníků, parkovišť, opravách silnic atd.

Robustní a spolehlivá konstrukce, hydrostatický pohon pojezdu, plynulé nastavení rychlosti pojezdu, elektrické startování, řídící kolo pro snadnější manipulaci, ovládací prvky na rukojeti.

Cena: dohodou
Stanoviště: Jihlava, Brtnice

 

Dozer Komatsu D51EX-22

Dozer Komatsu D51EX/PX-22 nabízí spolehlivost, univerzálnost a nejvyšší užitnou hodnotu za vynaložené náklady. Jejich hydraulika, systém přenosu výkonu a rám, a také všechny ostatní důležité komponenty, které jsou navrženy přímo společností Komatsu, pracují společně tak, aby poskytovaly optimální pracovní výkony.

Super šikmé čelo a chladič montovaný v zadní části dozeru vytváří z tohoto modelu unikátní stroje nabízené na dnešním trhu.

Cena: dohodou
Stanoviště: Brtnice

 

Bagr Komatsu PC160LC

Hydraulické pásové rýpadlo KOMATSU PC 160 LC, s pomocí standardních přídavných hydraulických systémů a rychloupínačů je připraven pro jakoukoli práci, kterou budou provádět kdykoli a kdekoli podle vašich potřeb. Ideální pro širokou řadu aplikací, 5 pracovních režimů dělá tento stroj dokonale všestranný.

Cena: dohodou
Stanoviště: Jihlava

Traktor John Deere 583

Čelní nakladače John Deere jsou vyrobené podle náročných norem, proto jsou po dlouhá léta schopny zajistit bezpočet pracovních cyklů s vysokým pracovním výkonem. Je charakterizován velkou stabilitou, přesností, sílou a především univerzálností. Vyniká také skvělým komfortem v kabině, skvělým výhledem, a díky joysticku je ovládání přesnější a snazší než kdy dříve.

Cena: dohodou
Stanoviště: Brtnice

 

Traktor John Deere 6330

Čelní nakladače John Deere jsou vyrobené podle náročných norem, proto jsou po dlouhá léta schopny zajistit bezpočet pracovních cyklů s vysokým pracovním výkonem.Je charakterizován velkou stabilitou, přesností, sílou a především univerzálností. Vyniká také skvělým komfortem v kabině, skvělým výhledem, a díky joysticku je ovládání přesnější a snazší než kdy dříve.

Cena: dohodou
Stanoviště: Brtnice

Lis na balíky John Deere 854

Nabízíme lisování profesionálním lisem na balíky John Deere 854, díky kterému lze snadno proměnit seno, slámu či senáže na skladné a snadněji přepravitelné balíky.

Cena: dohodou
Stanoviště: Brtnice