top of page
stavebniny-brtnice.jpg

Stavebniny Zelený Brtnice

Horní Město 5, 588 32 Brtnice

Otevírací doba

po - pá: 7:00 - 16:00

sobota: 8:00 - 10:00

Výdejní místo

Na naší prodejně si můžete vyzvednout balíčky od společností DPD a GLS

Výdejní místo
logo-dpd.png

Společnost Direct Parcel Distribution je součástí skupiny DPDgroup, největšího mezinárodního silničního přepravce v Evropě. Se svými 1500 kurýry a 1250 výdejními místy Pickup je DPD předním doručovatelem v České republice. Jako jediný přepravce na trhu nabízí službu Predict - zákazník předem ví, kdy mu bude zásilka doručena, a to na 1 hodinu přesně.

logo-gls.jpg

GLS nabízí spolehlivé řešení přepravy na vnitrostátní i mezinárodní úrovni v Evropě a po celém světě. Evropa je klíčovým trhem. Zde skupina GLS poskytuje své služby v 41 evropských a osmi amerických států, většinu prostřednictvím vlastních poboček, ostatní prostřednictvím spolehlivých partnerských společností.

Vrácení zboží

Podmínky a časové limity pro výměnu a vrácení zakoupeného zboží

0 - 30 dní

od nákupu

Možnost vrácení i výměny zboží BEZPLATNĚ

31 - 60 dní

od nákupu

Možnost vrácení i výměny zboží S POPLATKEM 40%

Více než 60 dní

od nákupu

Zboží již nelze vrátit ani vyměnit

Vážení zákazníci,
 
dovolte, abychom Vás informovali o nových podmínkách, které se týkají termínu pro vrácení a výměnu zboží. Jsme si plně vědomi toho, jak složité je odhadnout množství materiálu pro Vaše projekty. Na všech prodejnách stavebnin START Zelený s.r.o. si nově můžete vyměnit zboží za jiné, nebo je vrátit ve lhůtě 30 dnů od nákupu. Zboží musí být v originálním obalu, nepoužité, nepoškozené a společně s pokladním dokladem či fakturou. Garance výměny nebo vrácení zboží se nevztahuje na zboží speciální povahy, zakázkové, zhotovené na míru, zlevněné, sezónní a s prošlou expirací.

Věříme, že tímto opatřením Vám pomůžeme řešit případné problémy, které mohou v průběhu výstavby nastat.
Za Vaši přízeň a pochopení děkujeme.


S pozdravem Vlastimil Zelený

Kontakty

Rádi odpovíme na všechny dotazy

bottom of page